Переваги

 

Реклама на радіо має масу переваг. Цей вид реклами, на даний момент, є відносно недорогим і в той же час досить ефективним.

Ось основні переваги реклами на радіо:

  •  Радіо — це постійне спілкування зі споживачем. Радіо супроводжує нас практично скрізь. Зі збільшенням парку автомобілів збільшується частка слухання радіо в машинах, де ви, в більшості випадків, спілкуєтеся наодинці з вашими клієнтами. З розвитком цифрових технологій, FM-радіо стає ще доступніше в будь-який момент часу — в mpЗ-плеєрах, мобільних телефонах, комп’ютерах, тобто перше і основне перевага радіо, як рекламного носія, це індивідуальність звернення до споживача.
  • Радіореклама — це прекрасна можливість залучити слухача в роздуми про ваші продукти і послуги. Радіореклама стимулює споживача думати про продукт, вона змушує людину на підсвідомому рівні прийняти ваш товар або послугу.
  • Силу слова доповнює музика. Якщо музика подобається людині, то все, що буде з нею пов’язано буде викликати тільки позитивні емоції, а якщо на музику накласти ваш бренд? І зробити так, щоб ця музика сподобалася людині, він буде жити власним життям, а пісня із згадкою вашого бренду буде його скрізь супроводжувати.
  • Радіо має високий рівень довіри аудиторії за рахунок своєї безпосередньої «близькості» до слухача. І якщо рекламна інформація дана правильно залежно від особливостей рекламованого бренду і формату станції, то споживач буде сприймати рекламу не як нав’язування того, що йому не треба, а як рада, яка зробить його життя ще краще, цікавіше або зручніше.
  • Радіо підсилює ефект від рекламних кампаній на інших носіях. Наприклад, споживач побачив рекламний щит з вашим брендом, а потім в ефірі послухав розповідь про вашу компанію і ви будете сприйматися споживачем вже на зовсім іншому рівні.
  • Радіо впливає не тільки на людей, вже зорієнтованих на покупку, але і тих, хто ще не замислювався про покупку такого товару — дана категорія аудиторії може бути стимульована до купівлі саме радіорекламою.

Реклама в радіоефірі — це можливість звернутися безпосередньо до своїх покупців саме в той момент, коли ваш товар або послуга найбільш для нього актуальні, або ж поспілкуватися з покупцем. Жоден інший вид реклами не дає такої можливості.
Сотні тисяч людей щодня слухають «ХІТFM» на 101.1 FM і не знають про вас. Зробіть крок — повідомте людям про Ваш товар або послуги за допомогою реклами на «ХІТFM». Зверніться в рекламну службу «ХІТFM» і ми допоможемо Вам правильно спланувати рекламну кампанію.

Телефон рекламної служби: +38 098 783 23 23.

      Якщо у вас ще немає власного радіоролика, ми із задоволенням допоможемо вам з виробництвом. З особливостями виробництва і розцінками на виготовлення радіороликів ви можете ознайомитися в розділі нашого сайту «Прайс».